Ella Zola Eberhardt

29. května 2016 v 19:40 | Pellow
Hráč: Barb
FC: Natalie Dormer

Jméno: Ella Zola Eberhardt
Věk: 30 let
Přezdívka: -
Příslušnost: zaměstnanec S.H.I.E.L.D. Vědec/agent Hydry
Bydliště: Vlastní asi jeden byt kousek od centra v Washington D.C.
Vztah: Nezadaná


Ella je mladá žena. Která zrovna nezdědila po rodičích nevelký vzrůst, momentálně dosahuje 160 cm, takže většinou nosí velmi vysoké podpatky. Její postava je velice štíhlá s pěknými křivkami. Její oválný obličej zdobí smaragdově modré oči, je to první věc která vás na ní upoutá. Mají totiž zvláštní, tvar a člověk si myslí, že když se na něj podívá jako by o něm hned věděla úplně všechno. Mezi šikovně posazenýma očima má trošku větší nosík, který jí přidává na jejím vzhledu nevinného děvčátka. Její největší předností jsou však symetrické rty, které nejsou příliš velké ani malé prostě jak mají být. Její pleť je až skoro sněhobílá.
Své oči ještě zvýrazňuje kouřovým líčením.Většinou nosí pod vědeckým pláštěm drahé značkové oblečení. Její nejoblíbenější značky jsou Chanel, Prada, Gucci a Louis Vuitton. Především nosí šaty, nebo sukně. Kalhoty nosí jen pokud jí k tomu donutí počasí, ale to je jen zřídka kdy. Jak už bylo zmíněno nosí boty na podpatku taky má na své botičky vyhrazenou část pokoje. Svůj oufit také doplňuje nápadnými přívěšky, prsteny, náramky a náušnicemi.
Jak jen popsat její povahu. Občas je milá někdy je sní k nevydření. Kdy je sní k nevydržení, když začne mluvit o své práci. Jen stačí zmínka a začne rychle vyprávět všechno co v laboratoři zažila, proto sní často dokáže vydržet jen ten co má buď pevné nervy a nevnímá jí což moc nejde, nebo je stejný fanatik jak ona. Sice je to první hodinu zajímavé, ale po dalších dvou už člověk neví o čem byla řeč a začne se do toho zamotávat. Hold sní musí být člověk trpěliví. Ella však neoplývá přílišnou trpělivostí. Pokud nejde něco podle plánu je nervozní a nikdo by si v tu chvíli nepřál být v její blízkosti. Z nuly do bodu varu se dostane strašně rychle, ale když vychladne je zas jako beránek. Je to optimistka každým coulem, a proč by ne. Ráda se směje a pokud je ve společnosti ráda se dělá jejím středem. Ella je vysoce inteligentní a spolehlivá. Během let si nasbírala také pár zlozvyků. Mezi ty nejotravnější patří asi klepání prsty o stůl a hlasité přemýšlení. To se projevuje tak, že chodí sem tam okolo tabule, nebo počítače a říká své myšlenky nahlas. Také zbožňuje čokoládu.

  • Paměť
  • Angličtina, ruština, italština, francouzština, rétorománština, němčina, norština
  • Inteligence
  • Šerm, střelba
Díky své fotografická paměťi okáže v ní uchovávat, myšlenky a nápady na jak dlouhou dobu chce. Některé své poznatky má pouze v hlavě a nikde jinde. Proto se zdá, že většinu své práce má nedokončenou. Jenže právě konečné složení má v hlavě. Také jí stačí se na něco podívat a přesně dokáže říct co jak bylo. Za nějaký čas. Tato schopnost jí umožňuje rychlé učení nových jazyků a dovedností. V současné době ovládá angličtinu, ruštinu, italštinu, francouzštinu, Rétorománštinu, němčinu a Norštinu. Ve svých oborech patří k těm nejlepším. Především se zaměřuje na výzkum chemických zbraní za pomocí toxinů z rostlin. Tenhle nápad dostala po smrti jejího bratra, který se nakazil při střetu s nebezpečným toxinem. Další zaměření je nalézání alternativních zdrojů a využívání jich v dobách potřeby. To obnáší zkoumání neznámých technik a vynálezů jiných ras.

Je schopná ve střelbě a v šermu. Což se prakticky nedá nijak v její práci využít, ale kdo ví kdy se něco podobného bude hodit.

Její rodné země je Švýcarsko. Narodila se na podzim a to přesně 21.10. Její rodina žila v sídle na okraji města. Bylo to krásné místo, tím že centrum bylo daleko nebyl v okolí hluk aut a další podobné věci. Dům nechal postavit její pradědeček na základě vlastních návrhů. Za války sloužil jako místo kde se střetávala tehdejší německá smetánka. Potom co to zdědil jeho syn dům byl kompletně předělán a zrekonstruován. Tak bych tajemství, které má nikdo nenašel.
Otec pracoval v jedné automobilce na postu zástupce ředitele, takže si žila na vyšší noze. Matka byla lékařka, ale když se Ella narodila nechala toho a plně se jí věnovala. Ella má o rok mladšího sourozence a to bratra Hanse. Oba dva chodili na nejlepší a jednu z nejstarších soukromých škol ve Švýcarsku. Už její dědeček i dokonce pradědeček zde studoval a prošel s nejlepšími výsledky. Na této škole se prohluboval zájem a Botaniku, která jí pak přivedla až k Biochemii. Věnovala baletu, šermu, modernímu tanci a studiu jazyků. Učila se velice rychle díky fotografické paměti. Ve svých 16 letech ovládala plynule samozřejmě němčinu, italštinu, angličtinu, ruštinu a doučovala se francouzštinu.
Po návratu z dovolené v Indii její bratr onemocněl a dvou měsíců zemřel. Sice se ho lékaři snažili zachránit, ale marně na nemoc v takovém stádiu nebyl lék. Dlouho se s bratrovou smrtí vyrovnávala. Občas chodila jak tělo bez duše. Při rekonstrukci jejího pokoje, se tam šla jednou podívat. Měla zakázáno tam chodit, protože konečný výsledek měl být překvapení. Když otevřela dveře, skoro pokoj nepoznala, na stěnách už nebyli její květinové tapety, ale staré a zažloutlé. Jedna z tapet byla kousek odtržená a na zdi bylo něco namalováno. Neodolala a strhla tapetu. Za zdí našla dveře na kterých byl znak Hydry. Za zdí byla celá tajná místnost s různými výzkumy a materiály na různé tajné projekty.
Po tom odhalení se rozhodla že odejde ze Švycarska a bude studovat v USA.Na školu jí vzali bez problémů, největší překážkou byl její otec. Ten nechtěl v žádném případě dovolit, aby jeho dcera studovala tak daleko. Bylo to dlouhé přemlouvání nakonec však prosadila své. Během studia se seznámila s několika známými vědci. Ty byli docela překvapení, že někdo tak mladého věku může mít takový rozhled. S několika i spolupracovala na pár projektech což bylo pro její kariéru neocenitelné.
Po ukončení studia, které si užívala jako snad jediná jí přijala zbrojní firma. Ta chtěla vymyslet zbraň která by byla nezjistitelná. Tento projekt měl pod kontrolou S.H.I.E.L.D. tak jako celou firmu jak se potom dozvěděla. Někdy pracovala do velmi pozdních hodin, aby našla to správné složení. K tomu se jí hodila znalost botaniky. Pokud k ní někdo přišel do laboratoře myslel by že je to botanická zahrada a ne výzkumné centrum. Tím to přístupem se vypracovala tak že ve 26 letech měla celou svojí instituci na zkoumání toxinů. Sama si vynalezla některé přístroje na oddělení jedů od neškodných látek.
V tu dobu dostala nabídku pracovat v Shieldu. Ze začátku z toho měla docela obavy, aby nějak nepoškodila svojí firmu. Velmi dlouho se nad tím přemýšlela a nakonec přijala. Nakonec si však uvědomila, že to bude velmi dobrá příležitost.

Hydra: Hned jak přijela do USA tak jí kontaktoval jeden muž. Představil se jako velmi dobrý rodinný přítel, který asi odešel ze stejného důvodu jako ona. Nabídl jí, že pokud bude potřebovat ať ho kontaktuje. Dozvěděla se od něj co byla její rodina za války a jaká má ona nést odkaz budoucnosti. Ohromilo jí to natolik, že v takovéto práci má pokračovat. Začala tedy pracovat na vylepšení některých projektů ve kterých započal její pradědeček Arnim Zola.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.