Registrace

27. května 2016 v 2:30 | Pellow

Vyplňené registrace posílejte na email: plc.rpg@email.cz

Také si můžete zaregistrovat jednu z oficiálních postav

Registrace je otevřená!

-----------------------------------------------------------------------

Nick
Pod tímto nickem budete vystupovat na chatu. Budou pod ním registrovány i vaše postavy.

Kontakt
Postačí váš email. Můžete přiložit skype, facebook a podobně.

Jméno a příjmení postavy
Tato možnost je na vás, ale nejdřív si zkontrolujte, jestli už se tak nějaká registrovaná postava nejmenuje. Pokud si registrujete oficiální postavu, uveďte její celé pravé jméno. (např. Tony Stark)

Přezdívka
Zde uveďte přezdívku vaší postavy. Může jich být i víc, ale první uvedená se bude brát jako hlavní. (Např. Iron Man)

Věk
Při psaní věku buďte opatrní, aby souhlasil se vzhledem FC. U oficiálních postav je jejich věk datum narození - dnešní datum.

Pohlaví
žena nebo muž (klidně i hermafrodit, jestli chcete)

Vztah
Zde napište, jestli je vaše postava zadaná nebo nezadaná. Můžete klidně zmínit i orientaci, je to na vás. V tomhle políčku se počítá spíše se změnou během hry.

Příslušnost
Zde napište, jestli je vaše postava agent S.H.I.E.L.D.u, Avenger (registrace Avengerů je zatím omezena jen na oficiální postavy, které jsou členy), člen projektu Revenge, jiný zaměstnanec S.H.I.E.L.D.u (např. vědec), student akademie (u toho uveďte i fakultu), člen Hydry, padouch na volné noze, neutrál, nebo vězeň z Triskelionu.

Bydliště
Zde napiště, kde vaše postava bydlí. Vybírejte jen z předepsaných míst. Např. u studentů akademie jsou to koleje. Pokud si vymyslíte vlastní byt ve Washingtonu a přidáte obrázky, dostanete vlastní místnost na fóru.

Popis postavy
Zde svou postavu popište jak nejlépe umíte. Popište nejen její vzhled, oblíbené oblečení, barvu vlasů a očí, ale i její chování, koníčky a podobně.

Schopnosti
Zde napište, co vaše postava umí. Nemusí se nutně jednat jen o superschopnosti. Příliš to ale nepřehánějte a všechny schopnosti postavy důkladně zargumentujte. Registrace s přehnanými nebo málo zargumentovanými schopnostmi budou odmítnuty. Nevypisovat v bodech, jen souvislý text prosím. Po schválení admin udělá vlastní výčet (pokud by potom bylo něco jinak než jste mysleli, ozvěte se). Minimální délka je 150 slov.

Životní příběh
Sem popište všechno, co postava zažila. Nejen dětství, ale i dospívání a způsob, jakým se dostala do aktuální situace (Např. u vězně popište za co se do vězení dostal, jak ho chytili atp.). Minimální délka je také 150 slov.

Obrázky
Zde uveďte URL odkazy na foto své postavy i jméno jejího FC. Nepřijmáme kreslené nebo anime. Můžete přidat i GIF nebo video.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Merlerigen Merlerigen | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 15:21 | Reagovat

Нужно кто-нибудь брал  кредит в интернете?

2 Reggieedifs Reggieedifs | E-mail | Web | 21. října 2018 v 21:48 | Reagovat

Смотри видео: <a href=https://www.youtube.com/watch?v=iQIMbw1yqCw>
Ограбление магазина</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.