Lea Moon (Moony)

28. června 2016 v 18:20 | Pellow
Hráč: Kleri
FC: Scarlett Rose Leithold

Jméno: Lea Moon
Věk: 21 let
Přezdívka: Moony, Moonie, Moonovka, Lee
Příslušnost: Agent S.H.I.E.L.D.u
Bydliště: Dům se nachází kousek od centra Washingtonu, ale již v té části kde je částečně mrtvo
Vztah: Nezadaná

Lea je dívka průměrně vysoké postavy. Měří 170cm. V současné době má vypracovanou a sportovní postavu. Má podlouhlý obličej s ostře řezanou a výraznou bradou. Její nos je úzký a dlouhý. Oči má nádherně modré, které se do každého vpijí. Vlasy má přirozeně blond, dlouhé přibližné do půlky zad. Často je nosí svázané do culíku nebo drdolu. Když je však příležitost, ráda si je rozpustí a kulmou navlní. Mezi její oblíbené oblečení určitě nepatří sukně a šaty. Nejčastěji nosí upnuté džíny, popřípadě kraťasy a volné trička nebo košile. Celkově má radši ležérnější a pohodlnější oblečení. Pokud se už má obléknout na nějakou lepší akci, vybere si šaty po kolena se sukní do áčka. Když šaty dlouhé tak jenom do pasu upnuté, dolů volné. Mezi její koníčky patří bojové umění, ježdění na koni a střelba. Když má náladu, ráda také kreslí, ale moc talentu nepobrala, takže její kresby by se za moc neprodaly. Povětšinou kreslí nějaké zvířata. Psy, kočky, koně… Jenom málokdy jde však poznat o jaké zvíře jde. Její chování je už trochu na delší dobu. Někdo o ní říká, že je chladná jako led a nikoho si k sobě nepustí. Druzí zase říkají, že je dívka společenská se smyslem pro humor. První zase říkají, že je to vlk samotář a nikoho k sobě nepotřebuje, druhá strana nesouhlasí a říkají, že je dívka ráda ve středu pozornosti. První zase říkají, že je dívka upřímná bez cenzury před pusou. Druhá strana opět kroutí hlavou a říká, že je dívka královna lží, přetvářky a faleše. Pravda je taková, že obě strany mají pravdu. Vážně je dívka taková. Dokáže dokonale lhát i říkat pravdu. Být týdny sama i být ve středu pozornosti. Na první pohled je však Lea vcelku sympatická dívka co svou krásnou tvář i povahu dokáže prodat a podat nejlepší výkon.

  • Plížení
  • Střelba
  • Šarm
Mezi dívčiny nejlepší schopnosti, patří určitě její schopnost plížit se místnosti bez toho aniž by byla slyšet a vidět. Je to díky tomu, že v dětství byla nucena chodit na hodiny gymnastiky a baletu kde se naučila se bezhlasně, ale rychle, pohybovat. Mezi další plus je její střelba z pistole. Dokáže se na velkou vzdálenost přesně trefit. Toto se naučila na akademii. A jako před poslední její nejlepší schopnost je boj zblízka. Nejvíce lidí najednou dokázala zničit čtyři. Samozřejmě se tento styl boje naučila na akademii a také jako malá, když chodila na karate. A její poslední a nejmenší schopnost je její šarm. Díky její kráse je schopná oblbnout muže, kterého poté může podle pokynů zničit.

Lea se narodila velice ambiciozním rodičům co chtěli ze své dcery právničku nebo političku. Její matka byla zblázněná do módy a krásy. Hned ve svých deseti letech musela Lea soutěžit v soutěžích malým královen krásy, kde šlo hlavně o umělou krásu. Dívku to nikdy nebavilo, ale z úcty ke své matce se na podiu vždy snažila a dokázala přinést domů výhru. Poté co si ve dvanácti prosadila své a mohla přestat soutěžit, začala chodit do kroužku sebeobrany a karate. O rok později se začala učit střílet a po několika měsících začala i soutěžit. Její rodiče nedokázali překousnou to co z jejich dcerky začíná růst a chytili poslední šance a přihlásili svou, nyní již třináctiletou, dceru do poslední soutěže krásy. Byla tam velká konkurence krásných dívek, které toužily vyhrát. Jediná dívka, která vyhrát nechtěla byla pubertální Lea. Hlavní cena byla tisíc dolarů v hotovosti. Na soutěž se však přiřítil zloděj a pokusil se peněžní sumu ukrást. Zloděj byl zřejmě amatér a tak třináctiletá Lea zasáhla a po krátkém boji dokázala zloděje dostat do bezvědomí. To byl moment kdy si její rodiče uvědomili, že z ní modelku nebo právničku mít nebudou. O tomto činu se dozvěděli určití lidé a za dva roky začala Lea studovat akademii kde se z ní stávala agentka. Po dostudování našla své místo u S.H.I.E.L.Du kde pracuje do nyní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.