Rachel Rowell (Rocky)

2. srpna 2016 v 20:13 | Pellow
Hráč: Roc
FC: Kate McKinnon

Jméno: Rachel Rocky Rowell
Věk: 32 let
Přezdívka: Rocky
Příslušnost: zaměstnanec S.H.I.E.L.D.u má na starosti materiálně technické základny, zejména jejich údržbu v budovách a automobilech.
Bydliště: bydlí v podnájmu se spolubydlící, na předměstí Washingtonu D.C.
Vztah: Nezadaná


Kratší blond vlasy vyčesané trochu nahoru, je jedno z hlavních poznávacích znamení Rachel. Kdysi měla vlasy delší, ty však šli pryč. Má světle modré oči, a mezi nimi trochu větší nos. Její postava je tak nějak průměrná, no modelka z ní asi nikdy nebude. Nejenže by na to neměla ani výšku, která je 170 cm, ale rozhodně by se muselo změnit ještě pár dalších detailů. Také by musela pár kilo shodit, není tlustá, to ne! Ale pár kilo dolů by neuškodilo. Ona je se svojí postavou spokojená, přeci jen její práci by nemohla dělat, kde jaká princeznička. Na svém těle má pár tetování. Jedno tetování se nějak objevilo po propité noci pod ramenem.Opilecké má pod ramenem, vypadá to trochu jako duch z Pac mana, ale neví to jistě. Chtěla si ho nechat odstranit, jenže to neudělala. Řekla si, že to má za trest a přestane s pitím. Normální, od tatéra, má na lopatce, je to logo Ford Motor z roku 1903.

Má mírně komediální sklony. Dobrý smysl pro humor, jestli se tomu občas dá říkat humor, spíš černá kronika. Nikdy nezkazí žádnou legraci a pokud už má trochu přihnuto, tak většinou končí k ránu a možná až druhý den večer. Velmi upovídaná a to občas někomu může lézt na nervy.
Uvnitř ní je však velký vědecký potenciál, který chodí na povrch v její práci. Má velmi kreativní myšlení, které se nebojí používat. Nic pro ní není dost šílené a všechno jde zkusit. Proto je velkou fanynkou Starka. Velká sběratelka starých modelů aut, motorek a reklamních předmětů. Dokáže prosedět celé večery a hledat nové přírůstky do tak velké sbírky. Má na to vyhrazenou místnost v baráku, původně to byla šatna, ale podlé jejího uvážení tolik věcí nemá a tohle má přednost. K tomuhle jí přivedl táta, se kterým občas jezdí na různé akce pro sběratele. Nikdy se jí nestalo, že by přišla pozdě, tedy pokud nebylo zasekané město. Většinou, když něco takového přišlo, nasedla na kolo a jela do práce na kole. Ráda poslouchá hudbu a jedno jakou, poslouchá vše od opery po metal. Také si vymýšlí vlastní texty, někdy nedávají vůbec smysl. Prostě co v tu chvíli má v hlavě a ani se to nemusí rýmovat. To můžou potvrdit kolegové. Pokud něco opravuje sama, bere si sluchátka a do opravování si zpívá a občas se víc zabere do zpěvu. Jako malá chtěla být agentka, a do dnešního dne jí to nepřešlo. Velmi ráda a s nadšením se převléká a je jedno za co. Sice ví, že se jí nikdy nestane, ale kdo ví. Moc si to špionování přikresluje z filmů. Také je kafeholik, bez kafe po ránu, před desátou, při obědě, po obědě a tak dále. Prostě by bez něj normálně nefungovalo. Nebrání se tomu, přiznává, že je na něm závislá.

Většinou nosí kalhoty,trička s delším rukávem a košile. Nenosí skoro vůbec tílka, jen pod uniformu do práce. Sice je s tím tetováním smířená, ale nedává ho na obdiv. Většinou říká jen o tom na zádech. Také má zálibu nosit šílené brýle, asi má nejradši do stylu Lenona, staré motorkářské a letecké. Problém ji však nedělá obléknout si na sebe cokoliv... doslova.

Rachel dokáže složit snad úplně všechno a to často i bez návodu. Co rozebere motor, skříň, auto, toustovač, dá později do původního stavu, mnohdy ani nikdo nepozná rozdíl.Většinu věcí v domě si postavila sama, postel z IKEI měla dokonce složenou pod jednu hodinu! Což je její osobní rekord. I připevnit výtah se jí zdálo lehčí, než luštit ten návod, ano musela použít návod.
Dokáže řídit prakticky cokoli, motorky,auta, traktory a dokonce i letadla. Zkouška na pilotování pro ni bylo peklo a musela ji dělat na dvakrát. Poprvé řídila v pěti letech, úplně sama. Otec měl nastartované auto a zapomněl zavřít dveře předtím než odešel. Rachel se chytla příležitosti a pustila se do řízení. Naštěstí se jí nic nestalo a ani v okolí nevznikla žádná škoda, ne vážná škoda. Až na jednu hodně, opravdu hodně, vyděšenou slepici, kterou pronásledovala. V deseti letech už uměla řídit stejně jako dnes, moc se od té doby nezlepšila. Prostě celé její dětství se točilo kolem motorů. To si odnesla až do dneška a rozhodně jí to nepustilo.

Také se vyzná jako žádný jiný člověk ve fungování budov S.H.I.E.L.D.u. Přesně ví, co jak má být, aby základn byla připravena na jakýkoliv úkol. Její místo je všude. Opraví co je potřeba a mnohdy své úkoly stihne za jediný den. Připadá si potom jak největší lazar.

Narodila se do milující farmářské rodiny. Měla být kluk, proto její prostřední jméno Rocky. Otec je armádní technik.Většinu času tráví na základnách a domů jezdí jen na svátky. Přesto všechno ho zbožňuje. Z mamky strany jsou všichni farmáři. Vyrůstala na farmě a nic jí nescházelo, tedy až na zábavu. Musela si ji tedy najít jinak. Z nudy dokázala rozebrat a složit všechno a to i když návod chyběl. Velmi ráda se také převlékala do kostýmů a hrála si na špionku. Vyslechla všechny kteří šli okolo a vše si pečlivě zapisovala.
Chodila do školy ve městě. Měla dost kamarádů s kterými si úžívala radostné chvilky dětství a část dospívání. Talent na manuální práce, a její nadprůměrná inteligence ji neopustili, ale díky jejímu chování a bláznivým, někdy až debilním, nápadům ji nikdo netipoval na jedničkáře, podle ní zneuznalí génia. I přes své chování se dostala na dobrou střední školu, kde získala stipendium na vysokou školu technickou, díky robotice a fyzice.
Musela se tedy z Kansasu odstěhovat do Kalifornie, aby to měla ke škole blíže. Škola byla super. Poznala tolik zajímavých lidí a lidí se stejnými zájmy jako má ona. Během studia pracovala pro jednu údržbářskou firmu, která se specializovala na opravu státních budov. No, prachy se vždycky hodily. Peníze vrážela jak do sbírky automobilů, tak i do různých úprav strojů. V tu dobu nejvíc peněz vrazila do své motorky. Její práce jí umožňovala cestovat po různých městech v USA. Což si moc užívala.
Dostala pár nabídek na práci až bude mít vystudováno. Docela, šla kvůli tomu do sebe, úplně se vzdala zábavy jen aby měla více času na učení. Nikdo jí v tu dobu nepoznával. Nakonec se jí to vyplatilo a dokončila školu s vyznamenáním.
Hned vzala práci ve Washingtonu D.C., kde pracovala v technickém úseku pro jednu firmu. Pak se jí naskytla velká šance (docela se to přiblížilo i jejímu snu být špionkou, který stále pevně věří). Dostala tip na práci přes jednoho známého, který tam dříve pracoval. Řekl, že S.H.I.E.L.D. shání někoho na jeho staré místo a ona by se tam hodila. Hned po tom skočila a nelituje toho. Občas žertuje, že je to kousek od toho stát se špionem.
Nastoupila když jí bylo 27 let a dělá zde doteď. Má tu fajn kolektiv a i ostatní pracovníci jsou v pohodě. Pomalu se vypracovává na vedoucí pozici, zatím je jenom zástupce vedoucího, ale už se to blíží. Stará se o veškerou údržbu základny. Žádná práce ji ne ni cizí.
No za tu dobu co tu pracovala se jí stala jen ta malá nehoda se svářečkou. Potřebovala něco rychle svařit, no a nějak si nevšimla špatného těsnění. Myslela, že je svářečka vypnutá a otočila hlavou no a šup a její blond vlasy chytly. Naštěstí hned vedle ní byl kolega, který je co nejrychleji uhasil. Od té doby už dlouhé vlasy raději nemá.

I život na předměstí je fajn. Má super spolubydlící a pan s paní domácí jsou jak její prarodiče.

Opravdu se oblékne do čehokoliv
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.