Steve Carter (Father)

15. srpna 2016 v 13:57 | Pellow
Hráč: Carter
FC: -

Jméno: Steve Carter
Věk: 21 let
Přezdívka: Father
Příslušnost: Agent S.H.I.E.L.D.u
Bydliště: -
Vztah: Nezadaný (vdovec)


Vysvětlit Stevovi povahu je docela složité. Ted je velmi uzavřený, tichý, důmavý a rozhodně se nechce s nikým pustit do křížku. Ale když se mi něco nezamlouvá tak pěkně nahlas řekne co si o tom myslí. Má opravdu hodně málo přátel ale za to si Steva může sám protože on nechce žádné přátele. Jediné co chce je zničit Hydru za to co mu udělala. Ale má i pár dobrých vlastností například když něco źačně dělat tak to dokončí. Občas se pouští i do věcí které jsou nemožné udělat. SHIELDU je velmi oddaný a věrný. Ale ne vždy takový Steve byl. Před tím dnem ( vysvětleno v historii ) byl velmi přátelský, vtipný. Nikdy nevydržel být na jednom místě. Vlastně ted je uplnej opak toho čeho byl. Kdyby ho nějaký dávný známy potkal nikdy by neuvěřil že je to Steve ale je to bohužel tak.
Popis: Když někdo Steva spatří řekne si že je to obyčejný mladý muž. A už vůbec ne miliardář. Steve má krátké černé načesané vlasy. Má oříškové oči zarostlé ještě tmavšími řasy. Steve moc o sebe nedbá ale nechce se moc vystavovat slunci proto má hladkou a bílou plět. Stevova postava je hodně vysoká a svalnatá. Někdo by o Stevovym vzhledu mohl říct že je hrubián ale on rozhodně takový není. Typicky oblíbené oblečení nemá nejradši je asi v uniformě SHIELDU. Ani koníčky už moc neprovozuje. Jediný co ho zajímá je sport kterému se snad věnuje furt ve volném čase. Nejradši má běh.

Velmi dobré a rychlé bojování s ostrými zbraněmi. Železné pěsti ( Steve k nim přišel při cestování s Cassie. Oba chtěli přespat ve staré továrně kde byla jedna kádě s horkým železem. Zřejmě na ní zapomněl. Steve do ní spadl ale Cassie ho chytila takže si namočil jen pěsti. Zvláštní je že při té nehodě necítil bolest. Oba si mysleli ´že se Steva stane mrzák ale on s pěstmi mohli dokonce pohybovat rychlejc. Kvůli tomu má Steve velkou výhodu v pěstních soubojích a umí zvědnout i těžší břemena. ( tím myslím například postel, lampu hydrant a apod. ) Moc se tím nechlubí takže o tom ví jen málo lidí protože svoje ruce má zahalené rukavicemi. Reflexy.

Steve Carter je sirotek. Své rodiče nikdy nepoznal. Někdo ho dal ke Katolickému sirotčinci. Mněl u sebe jen cedulku se jménem Steve Carter. Nic víc nic mín. Sirotčinec Steve nesnášel. Sirotci tam žili velmi chudě a jeptišky se k nim chovali hrozně. Jedinou jeho útěchou byli přátelé kterých mněl opravdu hodně. Hlavně dívku Cassie do které se i zamiloval. Když byla oba dva trochu starší tak ze sirotčince utekli. Cestovali státem křížem krážem. Mnělo hodně málo peněz takže byli furt hladový a neměli střechu nad hlavou. Ale usmálo se na ně štěstí když přišli do Washinghtonu. Mněli poslední dolar a Steva napadlo že si koupí los. Los byl výherní a dostali 1 miliardu dolarů. Steve a Cassie brzy špinavé hadry vymněnili za nejluxusnější oblečení. A most za luxusní vilu. Po pár letech se spolu oženili a brzy se jim narodil malý syn Timy. Nic jím nechybělo. Steve dostal skvělou práci jako tajemník Tonyho Starka se kterým byli skvělí přátelé. Pak ale nastal hrozný den na který Steve nezapomene. Se svou rodinou šli do nákupního centra kde vnikla Hydra a chtěli najít Steva. Steve je hrdině začal zdržovat aby jeho žena a dítě utekli. Ale u východu Hydra nastražila bomba. Jeho žena a syn. Všechno bylo pryč. Steve už nemněl důvod žít a Hydra už ho nepotřebovala tak ho chtěli popravit. Naštěstí ale přišel SHIELD a capitan america a ti ho zachránili. Steve se naprosto změnil. Uzavřel se sám do sebe. I opustil svoje skvělé místo tajemníka. Jediný co chtěl je Hydru zničit. Starkovi bylo Steva líto tak mu zajistil práci jako Agent SHIELDU kde může bojovat proti Hydře.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.