Henry McArthur (Hurricane)

25. září 2016 v 10:02 | Lucas

Upozornění: Autor postavy trpí dyslexií.


Hráč: Joker
FC: Aaron Jakubenko

Jméno: Henry McArthur
Věk: 25 let
Přezdívka: Hurricane - Takhle mu říkal jeho manžel, než pravděpodobně zemřel, vzhledem k tomu, že Henry byl chaotik a pořád někam spěchal.
Příslušnost: Neutrál
Bydliště: Bezdomovec
Vztah: Vdovec (gay)

Urostlý mladík, měřící něco kolem 1 metru a 90 centimetrů, to je náš poměrně vysoká Henry. Hnědé vlasy jsou většinu času upravené, i když v jeho momentální situaci moc ne. Co vás ale zaujme na první pohled jsou jeho šedé oči které připomínají bouřkové mraky a když je naštvaný jako by v nich opravdu byla bouře. Obličej je symetrický a až na pravdu má docela ostré rysy. Samozřejmě mu nechybí ani atletická postava. Nejčastěji ho uvidíte v nějakém slušném obleku, když už má vystudovaná práva. A navíc se na to dobře balí chlapy.
Co se jeho osobnosti týče, dříve to býval usměvavý mladík co své problémy perfektně skrýval. Inteligentní a vtipný, i když poměrně často otravný teď pouze stále zamračený a bez špetky humoru. Dost toho prožil za posledních pár měsíců. A tak je z něj i v pětadvaceti docela mrzout.
I tak pořád dokáže na světě najít věci co má rád. Třeba západ slunce, psy a ironicky i vodu, plavání a oceán oběcně.
Co ovšem nesnáší a vždy tomu tak bylo - teď se to jenom zvětšilo - je létání, vždy z něj měl strach a teď i oprávněný strach. Pavouky také moc nemusí a rozhodně se mu nesnažtě vnutit Italskou kuchyni, je to divné ale pohrdá i pizzou.
Mezi jeho koníčky patří hlavně alkohol, který teď rozhodně dost vyhledává, i jenom zbytky flašek po plážích.

Dokáže manipulovat a ovládat vodou. Svoje schopnosti bohužel ještě neumí ovládat takže vodu neumí tvořit ale pouze s ní jenom manipulovat. Avšak i z malé kapky dokáže udělat velkou louži. Jeho emoce to také dost ovlivňují, takže když má zlé sny nebo je pod nějakým velkým tlakem emocí, dokáže vyvolat hurikán aniž by to ovládal.
Jeho schopnost ho ale také něco stojí. To, že je neumí ovládat si vyžádalo už nějaké ty bezdomovecké oběti a sám se několikrát ošklivě poranil. Kddyž použije svoje schopnosti chtěně nebo nechtěně někdy ho to i křečovitě bolí a z emocionálního vypětí kdy vyvolal velkou vlnu jednou i omdlel na dva dny. Takže vše má svou cenu.
Sám potom jako člověk mluví plynně Francouzsky a Španělsky (Samozřejmě také Angličtina, a ten jeho sexy Britský pžívuk, to je snad taky schopnost). Jeho výřečné schopnosti jsou také až k neuvěření jak dokáže ukecat jinou osobu udělat to co vlastně možná ani nechce (I když většinou spíš umí člověka jen dobře opít což je taky schopnost!)

Henry se narodil jako jediný syn Lordu McArthurovi na jednom Skotském panství. Prostě spratek ze spratkoidní rodiny. Když David, jeho otec měl syna byl nadšený protože měl zatím jenom tři dcery. Které samozřejmě Henryho nesnášely jelikož všechna pozornost šla jenom jemu.
Měl tedy takové napůl krásné rozmazlené dětství a napůl šíleně šikanované i okolních dětí z vesnice. Snažil se s nimi hrát ale nikdo ho neměl rád protože to byl prostě spratek z panství. Kvůli šikaně dokonce musel i mít domácí výuku se soukromým učitelem. A tehdy to začalo. Henrymu se něco na tom profesorovi nezdálo, když zjistil, že se mu líbí. Tehdy mu bylo nějakých 13 a tak se těšil na každou hodinu, když začal zjišťovat, že je vlastně gay.
V 19 přišel bod zlomu. Jeho otec mu oznámil, že se bude vdávat aby jejich bohatství bylo ještě větší. Načež mu Henry oznámil, že je na kluky. David ho vydědil a strhla se masivní hádka která skončila u toho, že utekl do Londýna a předtím utekl velkou sumu peněz svému otci. V Londýně šel do bytu svého bývalého profesora do kterého byl tak zamilovaný. Všechno mu svěřil a skončilo to tak, že mu jeho profesor pomohl najít byt poblíž centra a dostat se na univerzitu práv.
Na právech se Henrymu dařilo a po nocích samozřejmě pařil a užíval si s chlapci s klubů, tak že i zapomínal na minulost. Byl to poměrně dost děvkař až do graduace. V ten den poznal lásku svého života Timothyho. Přestal děvkařit ( opíjel se ale pořád a to hlavně s Timem) a v červenci tohoto roku se vzali. Samozřejmě na svatbě se ukázala jenom matka z celé jeho rodiny. Byl zklamaný ale to hned přešlo jak se vzali.

Avšak další tragédia přišla hned na to. Když krajem sprna letěli na líbánky na Hawaii, jejich letadlo ztroskotalo. Od té chvíle je všechno takové mlživé pro Henryho. Nic moc si nepamatuje. V oceánu slyšel hlasy a pak už jenom, že se probudil na pobřeží Washingtonu. Hledal pomoc ale všichni se na něj jenom divně dívali, jak na bezdomovce, a tak šel i pod most kde skolaboval. Když se po pár dnech probudil byl zase sám sebou v potrhaném obleku. A teď po měsíci bez domova pořád ve stejném oblečení, kompletně zarostlý a neupravený jenom čeká až ho někdo najde a zavře a on bude vlastně moci zjistit proč má tyto schopnosti, a jestli nějakým zázrakem také nepřežil Tim. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.