Menhit Eris Rousseau

29. listopadu 2016 v 17:48 | Pellow |  Profily
Hráč: Beean
FC: -Bridget Rose Satterlee

Jméno: Menhit Eris Rousseau
Věk: 19 let
Přezdívka: Fleur Sanglante
Příslušnost: Hydra
Bydliště: Apartmán ve Washingtonu
Vztah: Nezadaná, pro veřejnost se prezentuje jako bisexuál

Menhit působí jako obyčejná holka. Po lopatky dlouhé, husté, světle hnědé vlas většinou nechává rozpuštěné, maximálně použije nějakou čelenku nebo květinu jako ozdobu, podle toho, na jaký styl se zrovna cítí. Na první pohled vypadá neškodně - 160 centimetrů vysoká, štíhlá dívenka, která hází na lidi kolem laškovné pohledy a mává řasama jako o život, přece jen příliš škod způsobit nemůže, žeano.
Za péči o svůj pleť, obličej, vlasy a tělo vyhazuje nehorázné peníze a vůbec jí to nevadí. Ráda nechává make-up jednoduchý, nicméně nikdy nevynechá rtěnku. Ať už neutrální, rudou, nebo černou, opět záleží na tom, na co se cítí. Co se oblečení týká, protože ráda běhá a celkově se neustále pohybuje, ráda ukazuje své dlouhé, štíhlé noh v krátkých sukních, případně upnutých džínách. Co se vršku týká, výstřihy příliš nemusí. Často nosí podpatky, vlastně by si na sebe v životě nevzala nic plochého.
Co se životního stylu týká, jak už bylo řečeno, je velmi aktivní. Příliš toho nenaspí, denně vypije kávy za dva a dokáže si užít velkou porci hranolek i salát. Není vybíravá, alespoň co se jídla týká, protože abychom byli upřímní, nějak extra velký vztah k tomu nemá. Jinak díky bohatým rodičům týdně chodí na kosmetiku, manikúru a pedikúru a běda tomu, kdo jí zlomí nehet. Všude ji doprovází vůně ovoce a růží.

Menhit se narodila se stříbrnou lžící v puse, i když ta lžíce asi byla ukradená. Je přesně ten typ, který si nemá absolutně na co stěžovat, a přesto si stěžuje, protože to tak odkoukala od ostatních holek, které z důvodů zařaditelnosti mezi ostatní označila jako kamarádky, i když jim neustále ubližovala a manipulovala s nimi. Nikdo by to do ní neřekl, ale za modrým, přívětivým pohledem se skrývá duše psychopata. Jako typický psychopat - ne jako ten filmový! -, je uvnitř velmi klidná, sebevědomá, vysoce inteligentní, vypočítavá a dokáže být i chladnokrevná. Ničeho se nebojí a stres ji vůbec neovlivňuje, dokonale se umí přizpůsobit cizímu prostředí a těžko může být někdo lepší lhář než ona, protože na rozdíl od ostatních, její podstata je založená na lhaní. Navenek hraje rozmazleného spratka, tváří se trochu hloupě, dokonce občas flirtuje a bývá veselá a pozitivní. Klidně bude všem tvrdit, že je jejich nejlepší přítel a mnoho lidí by se mohlo zajímat, jak je Hydře vlastně užitečná, poněvadž o její mentální poruše ví jen ti, kteří to potřebují vědět, tedy ti, kteří dávají rozkazy.
Nemá žádný smysl pro morálku a pravidla porušuje záměrně, protože je to vždy logicky jednodušší cesta. Svých schopností zneužívá, což je její slabost, protože bez nic je prakticky bezmocná - bránit se příliš neumí. Nedokáže být věrná a ve chvíli, kdy jí Hydra přestane být nějak užitečná, s radostí zradí a přejde jinam. Zatím se tam drží jen proto, že S.H.I.E.L.D. by očekával to, co ona od narození postrádá. Mezi koníčky jejího pravého já patří zabíjení - odtud pochází přezdívka, kterou jí dala matka -, to je totiž jediná činnost, která v ní vzbudí alespoň nějaký pocit. Jinak necítí nic. Mezi koníčky jejího falešného já patří běhání, čtení módních časopisů, flirtování a hraní karet o peníze.
Její slabosti, kromě výše zmíněného problému u schopností, jsou zvířata, která nemůže vystát. Pokaždé, když nějaké vidí, dostane silné nutkání mu ublížit a i když se umí ovládat, občas jí to ujede. Kromě toho má docela dost vysoký práh bolesti, což je užitečné při výslechu, ale v běžném životě těžko. Může se pořezat a vůbec o tom nevědět, což je nebezpečné kvůli infekcím a podobně. Tím, že všechno dělá sama a ničeho se nebojí, může se dostat do velmi nebezpečných situací, do kterých by se nikdo s pudem sebezáchovy nešel, a určitě se jednou stane, že už z takové situace nevyjde živá. Dělá to z ní cenného spojence, ale i jednoduše eliminovatelné pokusné morče.

Těžko říct, jestli její mentální porucha přichází z jejích schopností, nebo je to jednoduše náhoda, nicméně Menhit určitě svůj zdravotní stav považuje za schopnost - přeci jen jí to dává možnost skvěle lhát, přetvařovat se, být efektivní a bez zábran. Mimo jiné je velmi inteligentní a i když nemá vystudovaného nic technického, rychle věcem porozumí a přirozeně řeší všechno logicky. U superschopností je nejvíc pravděpodobné, jsou způsobeny nehodou, která se stala její matce, když ještě nebyla narozená. Při jedné ze zakázek ukradla několik lahviček z chemikáliemi, které pak při autonehodě rozbila a výpary a chemikálie samotné se jí dostaly do oběhu. Ona sama ovlivněná nebyla, ale Menhit to schytala v plné míře.
Její schopnost spočívá v manipulaci s molekulami. Neumí samozřejmě úplně všechno. Vše spočívá čistě v pohybu. Zrychlení molekul, včetně zapálení či ohřátí, zpomalení, tedy zastavení, samotný pohyb předmětů, omezený na spíše menší, lehčí předměty, případně dveře či okna. Obecně je pro ni jednodušší manipulovat neživé předměty, poněvadž její schopnost tzatím není zas tak velká, aby byla schopná ovlivnit živé bytosti v plné míře. Podpálené vlasy ano,podpálená ruka ne. O nějakém bojovém umění se vážně nedá mluvit, pokud má někoho zabít, nejraději to dělá z dálky, bez samotného kontaktu. Používá na to čtyři titanové, oboustranné nože, které pomocí své schopnosti vrhne proti cíli. Samozřejmě umí vrhat i klasicky, ale tam to tak jako končí. Taky umí dlouho fascinovaně zírat na krev a mrtvé lidi.

Jako správná dcera podvodníků a lupičů, umí všechny základní věci - ukrást auto, vloupat se do domu, bytu, banky, nějaké sejfy by taky zvládla, i když tyhle věci ji nezajímají ještě víc než všechno ostatní. Ovládá angličtinu, španělštinu a francouzštinu plynule, čínštinu a hebrejštinu spíše hovorově než gramaticky. Něco málo z italštiny taky pochytila a umí fejkovat mnoho přízvuků, včetně klasické ruštiny, britské angličtiny a něčeho, čemu říká 'Las Vegas prostitutka'.

Menhit se narodila ve Francii. Rodiče byli zrovna na dovolené - aka určitě zase něco kradli -, no a protože nemohli odhalit svou identitu, Menhit zůstala s egyptským jménem (po falešné identitě maminky) a francouzským příjmením (po falešné identitě tatínka). Ještě před narozením její matka převážela ukradené vzorky nových chemikálií, když se dostala do autonehody, lahvičky se rozbily a chemikálie se přes rány a sliznice (při vdechnutí) dostaly do jejího oběhu.

Už od narození bylo vidět, že je něco jinak. Ne ze stránky schopností, to se projevilo později, spíše ze stránky psychologické. Rodiče pěkne rychle s pomocí psychiatra zjistili, že je psychopat, samozřejmě místo toho, aby jí dali nějakou medikaci, hezky si ji vypracovali ke svému a jako správní rodiče její mentální poruchu využili tak, aby přišli ještě k větším penězům. Jinak si Menhit žila jako v žitě a takový život ji vyhovoval. Nic příliš zvláštního nějakou dobu nedělala, sem tam zabila nějaké to zvíře, protože si nemohla pomoct. Pak ale přišla puberta, to jí bylo 11 let a věci kolem se začaly hýbat. Doslova. Ze začátku málem podpálila celý dům, rodiče ji museli dát pod sedativa, aby přestala zapalovat všechno kolem. Jako správní padouši se rozhodli kontaktovat lidi, kteří znali jiné lidi a další lidi, než se Menhit dostala do péče Hydry. Své rodiče od té chvíle neviděla, jen jejich peníze a popravdě, nemohlo by jí to být více jedno. Výcvikem prošla jako každý jiný psychopat s nulovým respektem pro pravidla a autoritu, tedy celkem těžko. Psychologická stránka výcviku šla nicméně daleko lépe než fyzická. Ve chvíli, kdy jde o tahání informací, se vážně hodí nemít vůbec strach. Momentálně čeká na jakékoliv pokyny a užívá si života v luxusu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.